הסיפור שלנו

כמו כל סיפור אהבה, הסיפור שלנו מתחיל בתשוקה ואהבה לעולם העיצוב מצד אחד, ואהבה לא מוסברת ליעילות ופונקציונאלי – והתוצאה? PORTE.

התשוקה שלנו

כמו כל סיפור אהבה, הסיפור שלנו מתחיל בתשוקה ואהבה לעולם העיצוב מצד אחד, ואהבה לא מוסברת ליעילות ופונקציונאלי- והתוצאה? PORTE.

השילוב בין שני העולמות הללו הביאו אותנו אל הדלתות של PORTE אשר מציעות שילוב מושלם בין עולם העיצוב היוקרתי והנקי לצד יעילות, פונקציונאליות ואפשרויות בחירה רבות, על מנת לעמוד בהבטחת האיכות שלנו לאספקת מוצר מותאם לחלל העיצובי שלכם שישאיר את האורחים חסרי מילים.

המסע איתנו

בואו להינות מתהליך אשר בו נלווה אתכם יד ביד אל עבר העיצוב המושלם עבורכם, נספק את הייעוץ המקצועי שלנו יחד עם האדריכל והמעצב שלכם, נדייק ביעילות המוצרים אותם נציע לכם, נתאים את הצבע המושלם לחלל שלכם, לפגישה נגיע עם הערכה שלנו אשר מכילה את פלטת הצבעים אותה אנו מציעים.

בנוסף נסביר צעד אחר צעד לקבלן או למנהל הפרוייקט כיצד לחפות ולעצב את המשקוף הניסתר, ואיך בדיוק מתקינים את חיפויי הקירות המיוחדים שלנו. שירות מלא, על מנת לספק לכם שקט, ותוצאה עוצרת נשימה.

על מייסד PORTE

עומרי אלמקייס אדריכל ומעצב פנים אשר ייסד ומנהל את חברת PORTE.
התשוקה של עומרי לעולם העיצוב והיצירה של יש מאין התחילה עוד בגיל צעיר, אביו של עומרי ניהל נגרייה אשר הייתה מייצרת דלתות, ומגיל צעיר כבר היה חלק מתהליך הייצור בנגרייה, בגיל 6 היה עוזר לאביו ומעביר לו את כלי העבודה שהזדקק לעזרתו, ובעודו נער היה עומרי מטייל בין הפרוייקטים ולוקח חלק נכבד בהתקנת הדלתות.

ניתן להגיד שזוהי הייתה אהבה ממבט ראשון, וכבר בגיל צעיר הבין כי עליו ליצור ולייצר מרחבים מעוצבים עבור מי שחושק בעיצוביו, וכך עשה.

חברת POTRE הינה חברה המובילה בתחום הדלתות משקוף נסתר מתוצרת איטלקית אמיתית, חיפויי קירות להשלמת הקו העיצובי, סיוע בעיצוב ורעיונות עיצוביים וייעוץ לפרוייקטים בנוגע לייעילות ופונקציונאליות של המוצרים אנו מספקים.

פורטה - Porte